FA Cup  skorları, maç sonuçları, puan durumu

Futbol »İskoçya » FA Kupası » 2018/2019

results
SA÷1¬~ZA÷İSKOÇYA: FA Kupası¬ZEE÷O4voiHlk¬ZB÷199¬ZY÷İskoçya¬ZC÷jkecdrxA¬ZD÷p¬ZE÷hSQd8J6n¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷199_O4voiHlk¬ZJ÷2¬ZL÷/futbol/iskocya/fa-kupas/¬ZX÷00İskoçya 007skoçya0070000000179000FA Kupası 009Kupası000¬ZCC÷0¬ZAF÷İskoçya¬~AA÷4deVzqY1¬AD÷1537711200¬ADE÷1537711200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Stirling University¬ER÷1/128 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STI¬AE÷Stirling University¬JA÷M5iDGReL¬WU÷stirling-university¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷KEI¬AF÷Keith¬JB÷judHFoBR¬WV÷keith¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AM÷Beraberlikte tekrar oynanacak.¬~AA÷IaqDaSA2¬AD÷1537624800¬ADE÷1537624800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Brora Rangers¬ER÷1/128 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRO¬AE÷Brora Rangers¬JA÷hlrqB5Jr¬WU÷brora-rangers¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷3¬WN÷TUR¬AF÷Turriff Utd¬JB÷zDXmAPYl¬WV÷turriff-united¬AH÷3¬BB÷0¬BD÷3¬AM÷Beraberlikte tekrar oynanacak.¬~AA÷j7WajOXl¬AD÷1537624800¬ADE÷1537624800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Burntisland Shipyard¬ER÷1/128 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BUR¬AE÷Burntisland Shipyard¬JA÷ENfZLMX0¬WU÷burntisland-shipyard¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷CUM¬AF÷Cumbernauld Colts¬JB÷dnpvLtm7¬WV÷cumbernauld-colts¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷4¬BB÷1¬BD÷3¬AM÷Beraberlikte tekrar oynanacak.¬~AA÷xOYBmMH7¬AD÷1537624800¬ADE÷1537624800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dalbeattie Star¬ER÷1/128 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DAL¬AE÷Dalbeattie Star¬JA÷MTH0xrIs¬WU÷dalbeattie-star¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷KEL¬AF÷Kelty Hearts¬JB÷GjH4y2Xm¬WV÷kelty-hearts¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AM÷Beraberlikte tekrar oynanacak.¬~AA÷UDJR4Nnr¬AD÷1537624800¬ADE÷1537624800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Deveronvale¬ER÷1/128 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DEV¬AE÷Deveronvale¬JA÷UBWrxZNb¬WU÷deveronvale¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷2¬BC÷0¬WN÷BON¬AF÷Bonnyrigg Rose¬JB÷ANmtygw5¬WV÷bonnyrigg-rose¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AM÷Beraberlikte tekrar oynanacak.¬~AA÷hIyQdQfL¬AD÷1537624800¬ADE÷1537624800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Edusport Academy¬ER÷1/128 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EDU¬AE÷Edusport Academy¬JA÷z9HnVQAE¬WU÷edusport-academy¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷3¬BC÷0¬WN÷BUC¬AF÷Buckie Thistle¬JB÷UVGjUpQK¬WV÷buckie-thistle¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AM÷Beraberlikte tekrar oynanacak.¬~AA÷8rsei4Ir¬AD÷1537624800¬ADE÷1537624800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Forres Mechanics¬ER÷1/128 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FOR¬AE÷Forres Mechanics¬JA÷S6dRNr3l¬WU÷forres-mechanics¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷2¬WN÷CIV¬AF÷Civil Service Stroll¬JB÷zXeVM2If¬WV÷civil-service-stroll¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷2¬AM÷Beraberlikte tekrar oynanacak.¬~AA÷djrHbnQ8¬AD÷1537624800¬ADE÷1537624800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gala Fairydean¬ER÷1/128 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GAL¬AE÷Gala Fairydean¬JA÷nmyh9qle¬WU÷gala-fairydean-rovers¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷6¬BA÷3¬BC÷3¬WN÷LOS¬AF÷Lossiemouth¬JB÷tAzd8331¬WV÷lossiemouth¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AM÷Beraberlikte tekrar oynanacak.¬~AA÷bXZ7l221¬AD÷1537624800¬ADE÷1537624800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gretna 2008¬ER÷1/128 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷VAL¬AF÷Vale Of Leithen¬JB÷KKVYtO9Q¬WV÷vale-of-leithen¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬WM÷GRE¬AE÷Gretna 2008¬JA÷2qyUs4fK¬WU÷gretna-2008¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬AM÷Beraberlikte tekrar oynanacak.¬~AA÷84IV3s2l¬AD÷1537624800¬ADE÷1537624800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Huntly¬ER÷1/128 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HUN¬AE÷Huntly¬JA÷lEnpzDhB¬WU÷huntly¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷EAS¬AF÷East Stirlingshire¬JB÷rynlZW7H¬WV÷east-stirlingshire¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷4¬BB÷1¬BD÷3¬AM÷Beraberlikte tekrar oynanacak.¬~AA÷UcV3krme¬AD÷1537624800¬ADE÷1537624800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Linlithgow Rose¬ER÷1/128 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LIN¬AE÷Linlithgow Rose¬JA÷AklrK02D¬WU÷linlithgow-rose¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬WN÷FOR¬AF÷Fort William¬JB÷OhxQrpuE¬WV÷fort-william¬AH÷0¬AM÷Beraberlikte tekrar oynanacak.¬~AA÷nuyUepAR¬AD÷1537624800¬ADE÷1537624800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Nairn County¬ER÷1/128 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NAI¬AE÷Nairn County¬JA÷rZKfT4uR¬WU÷nairn-county¬AG÷1¬WN÷BEI¬AF÷Beith¬JB÷lGcNOOmr¬WV÷beith¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬AM÷Beraberlikte tekrar oynanacak.¬~AA÷vTCfC5f8¬AD÷1537624800¬ADE÷1537624800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Rothes¬ER÷1/128 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ROT¬AE÷Rothes¬JA÷Eyz8zMnf¬WU÷rothes¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷4¬WN÷CLA¬AF÷Clachnacuddin¬JB÷d0PCZu20¬WV÷clachnacuddin¬AH÷0¬AM÷Beraberlikte tekrar oynanacak.¬~AA÷QqF693vR¬AD÷1537624800¬ADE÷1537624800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Strathspey Thistle¬ER÷1/128 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STR¬AE÷Strathspey Thistle¬JA÷dbYzvegn¬WU÷strathspey-thistle¬AG÷0¬WN÷COL¬AF÷Coldstream¬JB÷jLXvwF8h¬WV÷coldstream¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬AM÷Beraberlikte tekrar oynanacak.¬~AA÷hWGbBP9E¬AD÷1537624800¬ADE÷1537624800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Whitehill Welfare¬ER÷1/128 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷EDI¬AF÷Edinburgh University¬JB÷4QSKXJWC¬WV÷edinburgh-university¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷WHI¬AE÷Whitehill Welfare¬JA÷ziOGYaH6¬WU÷whitehill-welfare¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬AM÷Beraberlikte tekrar oynanacak.¬~AA÷ngG2AqPK¬AD÷1537624800¬ADE÷1537624800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Wick Academy¬ER÷1/128 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WIC¬AE÷Wick Academy¬JA÷rHROWwnJ¬WU÷wick-academy¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷AUC¬AF÷Auchinleck Talbot¬JB÷reUWvyvt¬WV÷auchinleck-talbot¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AM÷Beraberlikte tekrar oynanacak.¬~AA÷ERxMc6uF¬AD÷1537556400¬ADE÷1537556400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Inverurie Loco Works¬ER÷1/128 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷INV¬AE÷Inverurie Loco Works¬JA÷K0Za7NI7¬WU÷inverurie-loco-works¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬WN÷FRA¬AF÷Fraserburgh¬JB÷dIIrW6e8¬WV÷fraserburgh¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷4¬BB÷4¬BD÷0¬AM÷Beraberlikte tekrar oynanacak.¬~
1
1537777036
17
fixtures
SA÷1¬~ZA÷İSKOÇYA: FA Kupası¬ZEE÷O4voiHlk¬ZB÷199¬ZY÷İskoçya¬ZC÷jkecdrxA¬ZD÷p¬ZE÷hSQd8J6n¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷199_O4voiHlk¬ZJ÷2¬ZL÷/futbol/iskocya/fa-kupas/¬ZX÷00İskoçya 007skoçya0070000000179000FA Kupası 009Kupası000¬ZCC÷0¬ZAF÷İskoçya¬~AA÷4K1cKoX9¬AD÷1538229600¬ADE÷1538229600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Civil Service Stroll¬ER÷1/128 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CIV¬AE÷Civil Service Stroll¬JA÷67n7sz10¬WU÷civil-service-stroll¬WN÷FOR¬AF÷Forres Mechanics¬JB÷pboBtfG6¬WV÷forres-mechanics¬AM÷İlk maç sonucu: 2-2.¬AN÷n¬~AA÷bs11J5nG¬AD÷1538229600¬ADE÷1538229600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kelty Hearts¬ER÷1/128 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KEL¬AE÷Kelty Hearts¬JA÷vLpFuEVC¬WU÷kelty-hearts¬WN÷DAL¬AF÷Dalbeattie Star¬JB÷jelJvYpJ¬WV÷dalbeattie-star¬AM÷İlk maç sonucu: 0-0.¬AN÷n¬~AA÷4fMA6yMg¬AD÷1540044000¬ADE÷1540044000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Albion Rovers¬ER÷1/64 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ALB¬AE÷Albion Rovers¬JA÷46rIO653¬WU÷albion-rovers¬WN÷FOR¬AF÷Formartine Utd¬JB÷nVXMNQK9¬WV÷formartine-utd¬AM÷Beraberlikte tekrar oynanacak.¬AN÷n¬~AA÷roLE5ey0¬AD÷1540044000¬ADE÷1540044000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Beith¬ER÷1/64 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BEI¬AE÷Beith¬JA÷b5yRMpzG¬WU÷beith¬WN÷LIN¬AF÷Linlithgow Rose¬JB÷hSzVL4kM¬WV÷linlithgow-rose¬AM÷Beraberlikte tekrar oynanacak.¬AN÷n¬~AA÷CKPI4Fj6¬AD÷1540044000¬ADE÷1540044000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Berwick¬ER÷1/64 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BER¬AE÷Berwick¬JA÷WIZYKO4S¬WU÷berwick¬WN÷GRE¬AF÷Gretna 2008¬JB÷CCH1GrDq¬WV÷gretna-2008¬AM÷Beraberlikte tekrar oynanacak.¬AN÷n¬~AA÷jBOM3Z5C¬AD÷1540044000¬ADE÷1540044000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Brora Rangers¬ER÷1/64 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRO¬AE÷Brora Rangers¬JA÷j3G5F2Sk¬WU÷brora-rangers¬WN÷COL¬AF÷Coldstream¬JB÷pQF9EMsd¬WV÷coldstream¬AM÷Beraberlikte tekrar oynanacak.¬AN÷n¬~AA÷YZDR2gLI¬AD÷1540044000¬ADE÷1540044000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cove Rangers¬ER÷1/64 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COV¬AE÷Cove Rangers¬JA÷bTJDDtc2¬WU÷cove-rangers¬WN÷AUC¬AF÷Auchinleck Talbot¬JB÷21pfMY02¬WV÷auchinleck-talbot¬AM÷Beraberlikte tekrar oynanacak.¬AN÷n¬~AA÷WKWU1DzP¬AD÷1540044000¬ADE÷1540044000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cowdenbeath¬ER÷1/64 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COW¬AE÷Cowdenbeath¬JA÷thqbLhG8¬WU÷cowdenbeath¬WN÷CLY¬AF÷Clyde¬JB÷lIr2KCVE¬WV÷clyde¬AM÷Beraberlikte tekrar oynanacak.¬AN÷n¬~AA÷pOKCQdDP¬AD÷1540044000¬ADE÷1540044000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cumbernauld Colts¬ER÷1/64 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CUM¬AE÷Cumbernauld Colts¬JA÷S8s6JWpL¬WU÷cumbernauld-colts¬WN÷BSC¬AF÷BSC Glasgow¬JB÷AXWAIj0R¬WV÷bsc-glasgow¬AM÷Beraberlikte tekrar oynanacak.¬AN÷n¬~AA÷KCofInbj¬AD÷1540044000¬ADE÷1540044000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Deveronvale¬ER÷1/64 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DEV¬AE÷Deveronvale¬JA÷0x0La483¬WU÷deveronvale¬WN÷STI¬AF÷Stirling University¬JB÷Eu4PbON9¬WV÷stirling-university¬AM÷Beraberlikte tekrar oynanacak.¬AN÷n¬~AA÷nX6vMGLt¬AD÷1540044000¬ADE÷1540044000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷East Kilbride¬ER÷1/64 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SPA¬AF÷Spartans¬JB÷tGNtDUNl¬WV÷spartans¬WM÷EAS¬AE÷East Kilbride¬JA÷ngOxEA8r¬WU÷east-kilbride¬AM÷Beraberlikte tekrar oynanacak.¬AN÷n¬~AA÷481qLzym¬AD÷1540044000¬ADE÷1540044000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Edusport Academy¬ER÷1/64 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EDU¬AE÷Edusport Academy¬JA÷K6MpClwe¬WU÷edusport-academy¬WN÷FRA¬AF÷Fraserburgh¬JB÷xrHkB8h1¬WV÷fraserburgh¬AM÷Beraberlikte tekrar oynanacak.¬AN÷n¬~AA÷ra0mKfjg¬AD÷1540044000¬ADE÷1540044000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Elgin¬ER÷1/64 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ELG¬AE÷Elgin¬JA÷GYFgAS77¬WU÷elgin¬WN÷WHI¬AF÷Whitehill Welfare¬JB÷Uy4yZBp8¬WV÷whitehill-welfare¬AM÷Beraberlikte tekrar oynanacak.¬AN÷n¬~AA÷xMaiJE5a¬AD÷1540044000¬ADE÷1540044000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Gala Fairydean¬ER÷1/64 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷EAS¬AF÷East Stirlingshire¬JB÷AoCqXkFK¬WV÷east-stirlingshire¬WM÷GAL¬AE÷Gala Fairydean¬JA÷SMMvYVaE¬WU÷gala-fairydean-rovers¬AM÷Beraberlikte tekrar oynanacak.¬AN÷n¬~AA÷jP3eIYK5¬AD÷1540044000¬ADE÷1540044000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Rothes¬ER÷1/64 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ROT¬AE÷Rothes¬JA÷lxBmW9UQ¬WU÷rothes¬WN÷ANN¬AF÷Annan¬JB÷tU2FRTxr¬WV÷annan¬AM÷Beraberlikte tekrar oynanacak.¬AN÷n¬~AA÷Ymg0HhzC¬AD÷1540044000¬ADE÷1540044000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Stirling¬ER÷1/64 Finaller¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STI¬AE÷Stirling¬JA÷KK1JQmhl¬WU÷stirling¬WN÷QUE¬AF÷Queen's Park¬JB÷2qiOP77f¬WV÷queen-s-park¬AM÷Beraberlikte tekrar oynanacak.¬AN÷n¬~
1
1537777036
16
YARDIM: Şu anda Futbol/İskoçya bölümünde yer alan FA Cup maç sonuçları sayfasında bulunuyorsunuz. CanliSkor.com FA Cup livescore, maç sonu ve ilk yarı sonuçları, FA Cup puan durumu, iddaa sonuçları ve maç detayları (gol atan oyuncular, kırmızı kartlar, oran karşılaştırmaları, …) hizmetlerini sunar. FA Cup maç sonuçlarının yanında, CanliSkor.com üzerinde dünyanın dört bir yanından 90'ın üzerinde ülkeden, 1000'den fazla futbol karşılaşmasını ve iddaa programındaki karşılaşmaları takip edebilirsiniz. Sadece sol taraftaki menüden ülke ismine tıklayın ve istediğiniz karşılaşmayı veya turnuvayı seçin (lig sonuçları, ulusal kupa livescore, diğer turnuvalar). FA Cup maç sonuçları hizmeti gerçek zamanlı olup, sürekli güncellenmektedir.